کاورنو

مرجع لوازم جانبی موبایل

درباره کاورنو

در دنایی قرار داریم که مدام در حال تغییر است. زیبایی و مدرنیته همیشه حرف اول را می‌زند. از همه مهم‌تر این روزها با توجه به مشغله و زمان کم افراد همه چیز به سمت انلاین شدن می‌رود. در همین میان تصمیم گرفتیم که باتوجه به دغدغه و نیاز مخاطبان فروشگاه اینترنتی کاورنو راه اندازی کردیم.

پیشینه ما

ما یک فروشگاه سنتی بودیم که به صورت تک و عمده لوازم جانبی موبایل را در شهر کرج کار می‌کردیم. به خاطر نیاز افراد تصمیم گرفتیم که به سراغ فروش آنلاین برویم. به همین دلیل فهمیدیم که بهترین مسیر برای پیشرفت، فروشگاه اینترنتی است که در کنار فروشگاه سنتی ما، به تمامی مشتریان و کاربران دنیای وب در سراسر ایران خدمات رسانی کند. ما پیشینه راه خود را کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب قرار دادیم و خشنودیم که نام کاورنو در این دنیای مجازی نیز درخشان خواهید بود.

هدف اصلی از راه اندازی فروشگاه کاورنو، جلب اعتماد و برطرف کردن نیاز مشتری است
رضایت مشتری اولین و آخرین هدف ما در فروش است

کاورنو یعنی چه؟

شاید ماه‌ها زمان برد تا بگردیم و اسمی مناسب برای وبسایت‌مان پیدا کنیم. کل تیم جمع شده بودیم و فکر می‌کردیم که چه اسمی برای کاربر جذاب است، چه اسمی باعث می‌شد که در حالی که معنی و مفهوم کار ما را به خوبی بیان می‌کرد، به همان ترتیب در ذهن کاربر هم ماندگار شود. در اخر به اسم کاورنو رسیدیم. کاورنو، هم معنی کار ما یعنی فروش لوازم جانبی موبایل را تداعی می‌کرد. هم حس نو بودن و زیبایی را به برای کاربران زنده می‌کند.

ما سعی کردیم که در کاورنو هر چیزی که کاربران در دنیای هوشمند امروز نیاز دارند را عرضه کنیم. کاورنو مرجع بزرگی از لوازم جانبی موبایل مثل: سری  شارژر ، انوع کابل اورجینال و کپی ، گلس (محافظ صفحه نمایش) ، رم و فلش ،انواع کابل AUX ، هندزفری سیمی و بی‌سیم ، هدست، OTG  و رم ریدر، و مهم تر از همه انواع قاب گوشی، کیف تلفن همراه، کیف و کاور تبلت است.